Оренда спецтехніки в Україні

  • вул. Панаса Мирного, 11
  • 01011, м Київ

Про компанію

ТОВ «НІМЕЦЬКО-УКРАЇНСЬКА КОМПАНІЯ «ПРОМТЕХІНВЕСТ-1» та «ПРОМБУДІНВЕСТ-1» група спільних німецько-українських підприємств, засновано громадянином Німеччини. Мета створення компаній нашим засновником – інвестувати європейські проекти та технології в інфраструктуру України. Наші підприємства розпочинають роботу на українському ринку та гарантуємо дотримання всіх державних норм та вимог.
Група підприємств надає широкий спектр різноманітних послуг, а саме:
– оренда будівельних машин та устаткування;
– лізинг будівельної та дорожньої техніки
– продаж спецтехніки
– транспортування техніки
– транспортування будівельних матеріалів
– нестандартні вантажоперевезення
– будівництво, модернізація та ремонт доріг і автострад, майданчиків, стоянок та ін..
– земляні роботи будь-якої складності;
– влаштування дорожнього одягу при будівництві, реконструкції, капітальному та поточному ремонті автомобільних доріг, автострад майданчиків, стоянок та ін..
– експлуатаційне обслуговування автомобільних доріг;
– будівництво гідротехнічних споруд і тд.
Для виконання цих послуг використовується сучасний автопарк, який постійно розширюється та застосовуються європейські технології для будівництва та ремонту автодоріг.
Компанії створені з найкращих фахівців Німеччини та України; команда професіоналів, ми інвестуємо не тільки в нові технології та обладнання, а й в молодих, талановитих фахівців українців. Наші співробітники – це поєднання людей з багаторічним досвідом роботи в галузі та молодих спеціалістів з високим рівнем підготовки. Всі фахівці відповідають кваліфікаційним вимогам, та невпинно вдосконалюють свої професійні навички.
Оренда спецтехніки, лізинг є актуальною в умовах сучасного життя і багатьох видів господарської діяльності .
Автопарк спецтехніки – це комплект сучасних, високо технологічних транспортних засобів, важкої техніки, кожне з яких міститься і управляється високо кваліфікованими операторами, водіями.

Ми пропонуємо своїм клієнтам прозорі договірні умови. Кожен Замовник має можливість визначити і задовольнити потребу в застосуванні важкої техніки на умовах оренди, лізингу чи придбання потрібних будівельних машин та устаткування. Та потребу в будівництві автомобільних доріг різних категорій, модернізації та ремонті старих доріг та всіх видів земляних робіт.

Контакти

  • вул. Панаса Мирного, 11

Copyright © ПРОМТЕХІНВЕСТ. Всі права захищені
Створення сайтів — студія ВЕБ-СТОЛИЦЯ